Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iznajmuvam deloven prostor

Jepet me qera nga: vlatko 22 Tet 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iznajmuvam deloven prostor od 20m kvadrati i so tolku kvadrati podrum, vo blizina na dolniot del od pazarot kaj ribarnicite ama od drugata strana na rekata Dragor. Cena po dogovor.....
Në fillim