Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA DELOVEN OBJEKT VO BITOLA

Jepet me qera nga: Aleksandar 01 Pri 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Hapësirat
Të tjera
Se iznajmuva deloven objekt od 180 m2 sproti zheleznickata i avtobuskata stanica vo Bitola. Objektot poseduva sopstven parking prostor i dvorno mesto od 500m2.
Aleksandar
075391184
Leaflet
Në fillim