Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor i hala vo Ohrid

0 MKD

Jepet me qera nga: Goran 08 Dhj 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Hapësirat
Të tjera
Se iznajmuvaat deloven prostor i hala so povrsini od 730m2 i 780m2 na ul. 15 tiKorpus
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione