Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva prostor vo Ohrid

0 MKD

Jepet me qera nga: Grigor 17 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Hapësirat
Të tjera
Se iznajmuva prostor za rabota na samo 40m od ezeroto pred crkvata sv.Sofija so povrsina od 120m2..Vnatresniot prostor iznesuva 80m2 a nadvoresniot 40m2...Mestoto e pogodno za pizeria,kafe bar,lounge bar ili drugi aktivnosti...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione