Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor vo Aerodrom

Jepet me qera nga: Aleksandar Dje 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Të tjera
Се издава/продава деловен простор во населба Аеродром. Истиот е со големина од 87м2 на прв кат. Просторот е комплетно реновиран (целосна водоводна и електрична инсталација), поплочен со гранитни плочки, со централно греење БЕГ и е погоден за сите услужни дејности како ординации (можност за регистрирање на 2 засебни ординации), канцеларии, нотари, адвокати, изложбен простор и тн. Запишан во имотен лист како деловни простории.

Цена за продажба: 75.000€ (цената е фиксна)

Цена за изнајмување: 350€ (за плаќање месец за месец)

За сите останати информации можете телефонски да ме контактирате.
Aleksandar
070317414
Leaflet
Në fillim