Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor atraktiven Se izdava

Jepet me qera nga: Todor 20 Qer 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Të tjera
Se izdava pod zakup deloven prostor 100 m2 , vo centar , vednas sproti Soboren hram. Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim