Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Ekskluziven deloven prostor

13 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Property One 23 Qer 13:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Property One
DELOVEN PROSTOR 283M2 POZADI RUZVELTOVA 1 700 ЕУР
Stan 61m2 kaj Zeleno Pazarce 0 МКД
Se izdava stan so 3 spalni sobi vo Zdanec 0 МКД
NOV DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 0 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Të tjera
Се изнјамува ексклузивен деловен простор на Плоштад Македонија. Просторот располага со приземје од 575 м2 океански простор и деловен простор на 5 кат од 444 м2 со поглед на Плоштад Македонија. Просторот може да се адаптира според потребите на клиентитеСе изнјамува ексклузивен деловен простор на Плоштад Македонија. Просторот располага со приземје од 575 м2 океански простор и деловен простор на 5 кат од 444 м2 со поглед на Плоштад Македонија. Просторот може да се адаптира според потребите на клиентите
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
  Online
078259681
Property One
KUKA SO DVOR VO CRNICE 0 МКД
STILSKI UREDEN STAN KAJ KOMPLEKS MIDA 0 МКД
Se iznajmuva kuka vo Zlokukani 0 МКД
Komforen stan vo Centar 350 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione