Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dukan od 50m2 vo Centar

Jepet me qera nga: Марија 10 Maj 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава дуќан од 50м2 на две нивоа.Се наоѓа во општина Центар пред нова железничка спроти бензинската пумпа во парламентарната зграда.
Цена по договор
Марија
075230551
Leaflet
Në fillim