Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava prostor za Nova Godina

Jepet me qera nga: Александар 11 Dhj 01:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Të tjera
Се дава под наем БАРОТ во Спортски Центар Мондано за новогодишната ноќ 31.12.2015. Затворен простор 150m2 и тераса доколку е потребно. Локалот е целосно опремен: функционален шанк, светло, звучници, греење, итн.
https://www.facebook.com/mondanosport999/photos_stream
Александар
078 453 177
Leaflet
Në fillim