Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava frizersko kozmeticki salon vo Kozle

Jepet me qera nga: Lidija 10 Shk 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Të tjera
Се издава фризерско-козметички салон во населба Козле, Скопје околу 70 м2. Салонот за убавина е комплетно опремен, со исклучително привлечен ентериер. Располага со фризерски дел, оделни простории за депилација, масажа и педикир. За повеќе информации јавете се на 070/345-543.
Leaflet
Në fillim