Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO MIDA

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 02 Maj 19:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Hapësirat
Të tjera
Евидентен бр: 9180
Контакт бр: 076 355 224

Деловниот простор е на 2/6 кат, има лифт.
Клима уред.
Северна ориентација (Илинденска) 104 м2.

Евидентен бр: 9182
Деловниот простор е на 2/6 кат, има лифт.
Клима уред.
Јужна ориентација(Водно) 120 м2

БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Në fillim