Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDAVAM DUKAN VO TRGOVSKI CENTAR STARA RAMPA

0 EUR

Jepet me qera nga: Zora 08 Dhj 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Të tjera
ИЗДАВАМ ДВА ДУЌАНА ВО ТРГОВСКИ ЦЕНТАР СТАРА РАМПА,СЕКОЈ ПО 15 м2
ОДЛИЧНА ПОЗИЦИЈА, ПОГЛЕД НА УЛИЦА ,НА ПРИЗЕМЈЕ
КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАНИ , НОВА ЕЛЕКТРИЧНА ИНСТАЛАЦИЈА , НОВИ ТОАЛЕТИ,
ДУЌАНИТЕ СЕ СО НАЈНОВА ТЕРМИЧКА ИЗОЛАЦИЈА НА ИЗЛОЗИ (ЧЕТИРИ СЕЗОНИ) И ЗИДОВИ
ПОГОДНИ ЗА КАНЦЕЛАРИИ ИЛИ ДРУГИ УСЛУЖНИ ДЕЈНОСТИ
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН 070 244 233
Zora
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione