Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva prostorija za prezentacii i casovi

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: SEMINARSKI-DIPLOMSKI-MAGISTERSKI-TRUDOVI 01 Pri 22:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Hapësirat
Të tjera
*Се ИЗНАМУВА УЧИЛНИЦА /ПРОСТОРИЈАЦЕНОВНИК:
- 3 еур/ 60 мин (секој ден од понеделник-недела од 07:00-15:00 часот)
- 5 еур / 60 мин ( секој ден од понеделник-недела од 15:00-00:00 часот)РАБОТНО ВРЕМЕ: 07:00-00:00 часот / 7 дена во неделатаКАПАЦИТЕТ:
- 10 лица (Голема Училница / Просторија)
- 4 лица (Мала Училница / Просторија)НАМЕНА: Часови, Семинари, Презентации, Сеанси, Едукации, Тренинзи, Читална...

Просториите се идеални за:
-Школи за странски јазици,
-Професори кои држат приватно индивидуални и групни часови
-Фирми кои држат обуки / тренинзи на вработени,
-Маркетинг презентации,
-Обуки и тренинзи на вработени или надворешни агенти за продажба од осигурителни компании
-Секој вид групни и индивидуални активности кои се од едукативен или бизнис-деловен карактер


ТЕЛ: 070 786 789 ; 070 214 551; 02 2 444-173
WEB PAGE: www.iq.com.mk
е-mail: [email protected]
Адреса: Ул. 1612 бр.5/16 Скопје (Реонски центар Аеродром, во близина на Џеваир Холдинг „Sky City“ облакодерите)

.......................................................................
*Професор
* Profesor
* Ucilnica
* Училница
* Часови
* Casovi
* Семинарски
* Seminarski
* Презентации
* Prezentacii
* Училиште
* Uchilishte
* Наставник
* Nastavnik
SEMINARSKI-DIPLOMSKI-MAGISTERSKI-TRUDOVI
Професионална изработка на едукативни трудови според ЕКТС критериумите,(академски стил на пишување): ТРУДОВИ ОД СИТЕ НАУЧНИ ОБЛАСТИ: - Докторски дисертации - Магистерски трудови - Специјалистички трудови - Дипломски трудови - Семинарски трудови - Проектни задачи - CV + Мотивационо писмо (МК&EN) - Мини есеј и истражувачки проекти - Табеларно прикажување на податоци - Power point презентации - Бизнис планови - Анализа на случај - Спроведување на истражување - Трудови на слободна тема - Анкетни листови - Прашалници - ЛЕКТОР по МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК со Уверение и печат ............................................................................................ Судски и стручен ПРЕВОД (АНГ <=> MAK) од сите области: - Вршење на писмен превод во која било област: *Право *Економија *Медицина, *Информатичка технологија *Психологија *Социологија *Филозофија *Земјоделство *Бизнис итн. со соодветно форматирање на текстот согласно формата и содржината на оригиналот, како и според потребите на клиентот. - Лични документи - Правни и судски документи (одлуки, пресуди, барања, тужби, жалби, договори, покани итн.) - Сведителства, дипломи, уверенија, сертификати, потврди итн. - Разни дозволи - Изјави - Препораки - Разни изводи и извештаи вклучувајќи и изводи од матичната евиденција и финансиски извештаи - Договори - Полномоштва М-р Весна ИВАНОВА (Овластен судски преведувач) ............ Поради професионалната тимска работа во нашето работно биро,овозможуваме навистина брза изработка - работејќи според конструктивните ЕВРОПСКИ критериуми. За нашите верни клиенти, следуваат и големи поволности. Трудовите се изработуваат ПОЕДИНЕЧНО, за секое лице!!! Цена по договор.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Васко Каранѓелески бр.23 Tregoje në hartë
070 786-789
http://iq.com.mk/

http://iq.com.mk/

SEMINARSKI-DIPLOMSKI-MAGISTERSKI-TRUDOVI
070 786-789
Në fillim