Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor vo Tetovo

Jepet me qera nga: 500 07 Mar 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Hapësirat
Të tjera
INDUSTRISKA ZONA ... ... ...
Leaflet
Në fillim