Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor vo Veles

3 500 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Dime 23 Dhj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Veles
Hapësirat
Të tjera
Se izdava deloven prostor od 25 m2, so sopstven toalet i nova PVC stolarija, pogoden za frizernica, prodavnica, rabotilnica i sl, a osobeno za TAXI centrala zasto e na visoko i go pokriva cel grad
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione