Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven objekt na stara carsija Negotino

0 EUR

Shitet nga: alen 05 Pri 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Të tjera
Se prodava deloven objekt vo stara casrhija vo Negotino so povrsina od 250m2 cena po dogovor
Leaflet
Në fillim