Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor 250m2 vo Ohrid

30 000 EUR

Shitet nga: Dimitar 16 Shk 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Hapësirat
Të tjera
Се продава деловен простор 250m2 во село Долно Лакочереј на сред село, легализирано со сите документи, може да се погледне во секое време.
Dimitar
070234690
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione