Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ЧОЈС Deloven 82m2 na ul Dejan Vojvoda

1 550 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности ЧОЈС 21 Sht 15:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности ЧОЈС
078298109 , 078265669
Leaflet
Агенција за недвижности ЧОЈС
 ЧОЈС-Juzen Stan 43m2 do Ohridska Banka 920 ЕУР
ЧОЈС Trosoben stan kaj market Bozo povolno 55 000 ЕУР
ЧОЈС Stan vo Ohridati so dvor 65 000 ЕУР
ЧОЈС Trosoben stan vo Centar na ul Partizanska 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Hapësirat
Të tjera
Deloven prostor na ul.Dejan Vojvoda (nasproti pazarot)so kvadratura od 82 m2.Delovniot prostor moze da se koristi za sekakva namena
Агенција за недвижности ЧОЈС
Posreduvame pri kupoprodazba na nedvizen imot ,ja vadime celokupnata dokumentacija okolu istoto,i vrsime sekakvi drugi menadzerski raboti i uslugi vo sklop na ovaa dejnost
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Абаз Емин 87 Tregoje në hartë
078298109,078265669
http://www.pazar3.mk/AgencijazanedviznostiЧОЈС
Агенција за недвижности ЧОЈС
078298109 , 078265669
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione