Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OBJEKT VIZBEGOVO NA GLAVEN PAT ATRAKTIVNA LOKACIJA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 17 Nën 12:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
STAN CENTAR 72m2 1 250 ЕУР
STANOVI VO KOZLE NOVOGRADBA 1 050 ЕУР
STAN VO KOZLE 65m2 58 000 ЕУР
NOVOGRADBA TAFTALIDZE 1 59m2 1 100 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Të tjera
Se prodava odlicen relativno nov objekt od 1220m2 710m2 stovariste i 520m2 deloven prostor. Objektot e na plac od 3357m2.
Objektot moze i da se iznajmi.
Cena po dogovor
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
HALKIDIKI KOMPLEKS OD 4 VILI PRVA LINIJA NA MORE 0 ЕУР
CENTAR - NOV stan Debar Malo 76m2 1 150 ЕУР
KOZLE NOVA 72m2 90 000 ЕУР
Lokal od 29m2 TC Olimpiko na agol 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione