Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EKSKLUZIVNA PONUDA

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 24 Dhj 17:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
Se bara garsonjera za poznat kupuvac ITNO 0 МКД
RETKA MOZNOST Ul Makedonija stan 63m2 so parking 71 500 ЕУР
RENOVIRAN STAN OD 64m2 + 6m2 BALKON VO KISELA VODA 44 400 ЕУР
RENT ULTRA EXCLUSIVE APARTMENT 180m2 fire place 1 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Të tjera
Se prodava deloven objekt od 7000m2. Objektot e postaven na plac od 11.500m2.
LOKACIJA ODLICNA
POZICIJA ODLICNA
PRISTAPNOST ODLICNA NA GLAVNA ULICA
OBJEKTOT ODGOVARA ZA POVEKE NAMENI
Cenata e po viduvanje
SAMO ZA SERIOZNI KLIENTI
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
NOV KVALITETEN STAN NA VODNO 112m2 1 200 ЕУР
ATRAKTIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 8 ЕУР
OHRID CENTAR GARSONJERA 22m2 1 250 ЕУР
STAN NA PRIZEMJE AERODROM 130M2 1 100 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione