Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hotel i restoran

5 000 EUR

Shitet nga: Save 24 Korr 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Të tjera
Se IZDAVA ili prodava razraboten Hotel so Restoran vo centarot na gradot pozadi Narodna Banka. Hotelot raspolaga so 16 kompletno opremeni sobi, Kompletno opremen Restoran so kapacitet od 60 gosti.
-Samo Hotelot se izdava za 4.000 evra mesecno.
-Hotelot so restoranot se izdavaat za 5.000 evra mesecno.

Vkupna korisna povrsina 666m2 .
Cena za prodazba 1250 evra m2.telefon za kontakt i informacii 078 33 08 33
Apart Hotel Kalonis
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione