Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor vo Centar 260m2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EHG 17 Dhj 02:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Të tjera
Se izdava deloven prostor na suteren 260m2 TOP lokacija vo naselba Bunakovec ,Centar.
Izleguva na dve ulici, ima 4 vleza. (napred 3,pozadi 1) za magacin,za vraboteni,za vozila i slicno.
pogoden za poveke nameni!
Leaflet
Në fillim