Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov deloven objekt vo Cucer Sandevo

0 MKD

Shitet nga: Adrijana 16 Dhj 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Të tjera
Се продава нов деловен објект од 4.000 м2 со земјиште околу објектот 3.000 м2.
Тврда градба со комплетна инфраструктура и сите пропратни елементи во Визбегово.
Цена и начин на плаќање по договор.

Контакт: 071/317-966 Адријана
Adrijana
071/317-966
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione