Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DELOVEN PROSTOR VO ILINDEN ITNO

37 000 EUR

Shitet nga: Jonce Spasovski Sot 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Të tjera
ITNO!!!! Se prodava deloven prostor vo nas.Ilinden
povrsina 504 kvadrata pogoden za servis i drugi dejnosti, so moznost za dogradba, So imoten list, informacii na tel 072 748 784 i 078 323 225
Jonce Spasovski
078323225
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione