Deloven prostor 86м2 vo Karpos 4

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Маком Недвижности 09 Qer 15:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

68 000 EUR

Adresa: Карпош 4 ул. Вич
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Karposh, Shkup
Hapësirat : Të tjera
Се продава деловен простор 86м2 во Карпош 4 со можност за поделба на 2 деловни простории од по 43м2.
Деловниот простор е лоциран во Карпош 4 на ул. Вич, на приземје.
Просторот поседува тоалет, дел за кујна и во двете простории доколку би бил поделен.
Може да се користи и како станбен во комбинација со деловен простор и друго по потреба.
Цена по договор

За повеќе информации и за разгледување може да не контактирате на 072224164
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim