Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan - Deloven prostor na Prizemje

72 500 EUR

Shitet nga: Oglas 09 Mar 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Të tjera
Se prodava nov stan na nisko prizemje vo srceto na Mlecen Restorant. Odlicen deloven prostor. Stanot raspolaga so 2 posebni prostorii + dneven prestoj, zasebna mala kujna i toalet so kupatilo zaedno, terasa. Pogoden e za ordinacija, privatni ucilista i sekakov vid na kancalarisko rabotenje.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione