Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicen hotel vo Centar

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 03 Korr 11:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Të tjera
Се продава одлично разработен хотел на мирна и тивка локација во централното градско подрачје. Хотелот има вкупно 620м2 и се состои од паркинг простор за 4-5 возила испод хотелот, рецепција со кујна, убава тераса, лифт, 7 соби и 2 апартмани на најгорниот кат.
За повеќе информации јавете се на тел. 071/271-271
Асторија недвижности
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/271-271 02/3110-566
Leaflet
Në fillim