Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Бензинска пумпа во изградба

0 MKD

Shitet nga: Robert Stojmenovski Dje 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Vinicë
Hapësirat
Të tjera
Се продава плац со површина од 6450 м2 на кој се вградени 6 цистерни на армирано бетонско депо по важечки стандарди и е инсталирана трофазна струја. Објектот се наоѓа на регионалиот пат Кочани - Делчево, до Хотел Шагал. Цена по договор.
Robert Stojmenovski
070354616
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione