Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КУМАНОВО

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ivan Spasov 01 Gush 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Се издава деловен простор/канцеларија/дуќан+магацин наспроти Кафе Бар "Трговски" со вкупна површина од 50m² многу добро осветлен и погоден за секаква намена на екстра локација.

Месечна кирија 150€.

Контакт тел: 075/254-711 Иван
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione