Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor vo Bitola

2 400 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Jovana Ilievska 18 Nën 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Hapësirat
Zyra
Се издава деловен простор со квадратура по ваш избор 9,47 м2 9,23 м2 и 13,16 м2 - идеални за канцеларии - во деловен простор на ул. Рузвелтова бр. 17 ( стар хотел Солун) на прв кат, со можност и дел од просториите да се користат како магацин. Влезот и катот целосно реновирани. Цената од 2400 ден месечно по канцеларија.
Контакт Татијана 075280086 и Јована 078209785
Jovana Ilievska
078209785
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione