Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava nov deloven prostor POVOLNO

Jepet me qera nga: Naum Jankuloski 27 Nën 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Hapësirat
Zyra
Се издава нов деловен простор во географскиот центар на Охрид,по поволна цена.

Контакт :
моб.тел 071 922 772
e -mail [email protected]
www.vilajankuloski.com
Naum Jankuloski
071 922 772
Leaflet
Në fillim