Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ATRAKTIVEN DEL.OBJEKT 1040M2 BLIZU CAPITOL MALL

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: КАЗА МИА - М 31 Maj 11:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
КАЗА МИА - М
Itno! imame potreba od zemjiste za semejni kuki 0 ЕУР
RENOVIRAN I OPREMEN STAN NA VLEZ VO CENTO 45 000 ЕУР
STAN 44+14m2 TAFTALIDZE RUSKA ZGRADA 43 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN 49 M2,TAFTALIDZE ,MINI ZGRADA !!! 63 700 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Hapësirat
Zyra
ATRAKTIVEN DELOVEN OBJEKT VO NAS.AERODROM NA SAMIOT BULEVAR JANE SANDANSKI BLIZU CAPITOL MALL !!!!
OBJEKTOT RASPOLAGA SO 1040M2, ORGANIZIRANI NA DVE NIVOA, + PRIEMEN DEL, -1 NIVO SOPSTVENI GARAZI x (10) I MAGACINI x (2).
PRIEMNIOT DEL RASPOLAGA SO PULT I CHEKALNA
VTORIOT KAT RASPOLAGA SO 520M2, MOMENTALNO OSUM KANCELARII, DVA TOALETA, CAJNA KUJNA SO TREPEZARISKI DEL. IDENTICEN ORGANIZIRAN 520 M2 I TRETIOT KAT !!!
PROSTOROT POSEDUVA LIFT !!!
OBEZBEDENI PODZEMNI PARKING MESTA I MAGACINI !!!
IDEALNO ZA POLIKLINIKA !!!!
PROSTOR E I NA PRODAZBA !!!
CENA ZA IZNAJMUVANJE 8EUR X M2 !!!
POVEKE INFO. NA 078/248-176
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализрање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен лукзуен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
Leaflet
КАЗА МИА - М
NOV DVOSOBEN STAN NA PRIZEMJE CRNICE 1 100 ЕУР
NOV OPREMEN STAN VO AVTOKOMANDA 52m2 44 200 ЕУР
TROSOBEN OPREMEN STAN POZADI MC DONALDS AERODROM 230 ЕУР
TROSOBEN STAN VO CENTAR GRADSKI ZID KULI 1 KAT 82 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione