Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 110M2 VO AERODROM

6 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 26 Shk 12:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Се издава деловен простор 110м2 во Аеродром, позади Американ колеџ. Деловниот простор располага со пет канцеларии кујна, два тоалети и ходник.

Цена за изнајмување: 6 ЕУР по м2.

ШИФРА 1182

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione