Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor 105m2 Katolicka

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Green House 03 Korr 12:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Se izdava deloven prostor od 105m2, vo delovna zgrada, 4 kancelarii+priemen del. Prostorot se naogja na 4 kat,ima 2 golemi balkoni, sopstveno parno na struja. Cena za mesecen zakup 450 evra.

SIFRA:41911
Green House
Агенцијата за недвижности, Грин Хаус работи успешно од почетокот на 2006 година , млада , амбициозна и просперитетна агенција. Работиме со сите недвижности , продажба на плацеви , продажба и издавање на станови , куќи деловни простории итн. Нашата цел е чесна и успешна работа, завршување на сите процедури при купопродажба на недвижен имот од самиот почеток до крај. Деловната соработка и професионалното работење како и успешно завршена работа е нашета цел.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
11 oktomvri 86/1-8 Tregoje në hartë
071/344-070 , 070/344-070, 3213-851
https://www.greenhouse.mk
Leaflet
Green House
LUKSUZEN STAN SO 2 SPALNI  TAFTALIDZE -
KANCELARII 70M2- STROG CENTAR -
SE IZDAVA LUKSUZEN TROSOBEN UNIVERZALNA 80m2 NOV 450 ЕУР
EKSTRA STAN OD 171M2 KAPISTEC 160 000 ЕУР
Në fillim