Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DELOVEN PROSTOR OD 396m2 VO CENTAR

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Property One 27 Maj 10:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Property One
KANCELARII I MAGACINSKI PROSTOR VO PINTIJA 4 000 ЕУР
Se iznajmuva stan vo Centar 750 ЕУР
Komforen stan na mirna lokacija vo Centar 0 МКД
Prostran deloven prostor 800 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Се издава 396м2 деловен простор кој може да биде адаптиран по желба на клиентите.

Деловниот простор е од А- класа, квалитетна градба со кренат флексибилен под погоден за телекомуникациска и електрична инсталација, независен генератор за стуруја, 24/7 техничка поддршка, обезбедување, рецепција.

Паркинг места на располагање со доплата.

BUSINESS / OFFICE SPACE ON EXCLUSIVE LOCATION IN CENTER

Business/Office premises with a size of 396m2 are rented in a business building. The premises can be adapted to the needs of the clients.

The business area is from A-class, a quality building with a raised flexible floor suitable for telecommunication and electrical installation, independent generator for electricity, 24/7 technical support, security, reception.

Parking spaces available at a surcharge.

ID4646O
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
078306083
Property One
NOV STAN VO AERODROM 62 000 ЕУР
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ПЛОШТАД 0 МКД
Se iznajmuva deloven prostor vo Centar 700 ЕУР
CELOSNO RENOVIRAN STAN VO NOVO LISICE 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione