Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO ZA EKSTRA CENA

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 19 Qer 13:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
City Partner
STAN ZA DELOVNA NAMENA VO DEBAR MAALO 400 ЕУР
EKSTRA GARSONJERA VO SRCETO NA DEBAR MAALO 220 ЕУР
NOV LUXUZEN STAN VO CENTAR BUNJAKOVEC 350 ЕУР
PREKRASEN 4 SOBEN STAN VO KAPISTEC 340 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra

CITY PARTNER AGENCIJA izdava DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO ZA EKSTRA CENA. Prostorot raspolaga so 100 m2 i sodrzi:
- 4 prostrani prostorii
- kujna
- terasa
- 2 kupatila
- visoko prizemje
Cena 400 eur
Kontat: 078726229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner
NOV PRAZEN STAN VO CENTAR KAJ SOBOREN HRAM 250 ЕУР
NOV NEVSELUVAN STAN VO TAFTALIDZE 1 300 ЕУР
KOMPLETNO RENOVIRAN STAN VO KAPISHTEC 420 ЕУР
PRAZEN STAN KAJ MLECEN VO TAFTALIDZE 220 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione