Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DELOVN PROSTOR 170m2 VO STROG CENTAR

1 500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Property One 29 Nën 15:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Property One
DELOVEN PROSTOR 125M2 VO CENTAR 1 250 ЕУР
EKSKLUZIVEN STAN OD PROPERTY ONE REAL ESTATE 195 000 ЕУР
Namesten stan na Vodno -
Se iznajmuva moderen stan so prekrasen pogled 1 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Деловен простор 170м2 во строг Центар на одлична локација. Деловниот простор располага со 6 простории, кујна и тоалет. Просторот е лоциран на 6ти кат во деловна зграда.
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
078306083
Property One
Se iznajmuva stan so 2 spalni sobi vo Aerodrom 250 ЕУР
STAN SO ODLICEN RASPORED VO AERODROM 94 000 ЕУР
PREKRASEN MODEREN STAN 60m2 VO KISELA VODA 330 ЕУР
Dukan kaj Mlecen 550 ЕУР
Në fillim