Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavanje deloven prostor do 300m2 vo Centar

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности КОДЕКС 26 Sht 11:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245 , 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Stan vo Novo Lisice 72m2 kompletno renoviran 62 000 ЕУР
Stan od 70m2 na prekrasna lokacija vo Karpos 4 66 500 ЕУР
Renoviran stan vo Novoselski Pat Dame Gruev 65m2 42 000 ЕУР
Stan od 60m2 vo Hipodrom 34 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Hapësirat
Zyra
Агенција Кодекс нуди екслузивен деловен простор во централното градско подрачје и тоа:
Ш. 1410 дел. пр. 280м2 на сутерен и прв кат, три тоалети, чајна кујна, 4 кацеларии . Во близина на млечен ресторан. Цена 1.350 евра
Ш. 2393 дел. пр. 160м2 со 5 канцеларии, две ВЦ-а погоден за адвокатска канцеларија, консалтинг биро и слично . Локација Д. Маало позади Вардар мебел. Цена 1.000 евра
Ш. 2378 куќа - сутерен, спрат и поткровје 250м2, сопствено греење, 5 канцеларии, 3 тоалети и кујна. Локација позади Ун. Сала. Цена 1.000 евра
Ш. 2382 канцеларии од 25 до 40м2 кои се издаваат посебно или заедно, погодни за настава, адвокатски канцеларии и сл. Локација Градски Ѕид. Цена по договор.
Ш. 0093 деловен простор од 149м2, 6 канце-ларии, на мезанин во Градски Ѕид карши ТЦЦ Плаза, прва зона. Цена 1.500 еу
Агенција за недвижности КОДЕКС
Кодекс - агенција за недвижности, кои имаат свој кодекс кога се работи за недвижности. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини кои одговараат на вашите потреби. Погледнете ја нашата понуда, за издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, но и други локации низ државава. Нудиме недвижнини за лични потреби, но и за деловни цели. - Земјиште во близина на Демир Хисар погодно за секаков вид на бизнис - Нов стан во Козле кај Макпетрол - Издавање на стан во Влае - Издавање на реновиран стан во Ѓорче - Нови станови во Автокоманда - Нови станови во Кисела Вода Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Кодекс- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ви предлагаме од наша страна, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Она што не прави по различни е тоа дека најбрзо организираме посета на недвижнините за кои сте заинтересирани, и се трудиме да ги заштититме вашите средства и вашата инвестиција. Со детално испитување на имотот од можна хипотека, нерегулирана сопственост, забрана за оттуѓување, времена мерка за недозволена продажба, купување на веќе продаден стан и многу други опасности кои не сте во можност да ги откриете. Преку нас може лесно да стигнете до посакуваната цел. Ние сме овластени за посредување на станбени кредити преку „Стопанска банка“. Од наша страна Ви помагаме од првичниот момент на апликација за кредит до крајната цел реализација. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и ние да ја комплетираме постапката за Вас!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Багдатска бр 18/1/3 Tregoje në hartë
02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245 , 078 427 007
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione