Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kancelarii kaj Soboren hram

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 17 Shk 13:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Cetvorosoben komoten stan vo Novo Lisice 90 500 ЕУР
Kompletno renoviran stan vo Biser 260 ЕУР
Najeftio stan vo Avtokomanda 45 500 ЕУР
Dupleks stan vo Kisela Voda 106 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Две канцеларии со ходник, кујна и купатило. Во близина на Соборен храм.
Евидентен број 30658
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Se iznajmuva Baraka vo Taftalice 1 350 ЕУР
SE KUPUVA DUKAN NA PRIZEMJE VO STROG CENTAR ITNO 0 МКД
Luxurious apartment for rent near Univerzalna Hall 450 ЕУР
Stan od 62m2 vo Aerodrom 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione