Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV DELOVEN PROSTOR 115m2 VO CENTAR

900 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Property One 02 Maj 15:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Property One
Se izdava deloven prostor vo Centar 0 МКД
Moderen stan vo Centar 450 ЕУР
Stan kaj Ramstore Mall 350 ЕУР
NOV DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDZE 0 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Нов деловен простор на одлична локација позади т.ц Рамстор. Деловниот простор располага со 115м2, 3 посебни простории, 2 отворени простории, 2 тоалета и мини кујна.

На 3 кат може да се изнајмат дополнителни простории 40м2. Месечната закупнина за вкупно 155м2 изнесува 1200еур.

4 паркинг места на располагање.

ID4270O
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
078306083
Property One
Se iznajmuva stan pozadi Univerzalna Sala 450 ЕУР
SE IZNAJMUVA STAN SO POGLED NA VARDAR 0 МКД
Se izdava stan so 3 spalni sobi vo Zdanec 0 МКД
STAN SO DVE SPALNI SOBI NA CENTRALNA LOKACIJA 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione