Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

NOV DELOVEN PROSTOR KAJ KATOLICKA CRKVA

480 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Property One 17 Dhj 16:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Property One
Komforen stan vo Centar 700 ЕУР
KOMFOREN STAN DO GRADSKI PARK -
Dukan kaj Mlecen 550 ЕУР
Plac so dozvola za gradba vo Taftalidze 210 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Нов деловен простор 89м2 на одлична локација во Центар, кај Католичка црква. Просторот располага со 2 посебни соби и тоалет. Лоциран е на 1 кат.
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
  Online
078306083
Property One
KOMFOREN STAN NA ODLICNA LOKACIJA 450 ЕУР
EKSKLUZIVNI STANOVI VO NOVA ZGRADA 1 250 ЕУР
Komforen stan 40m2 za iznamjuvanje 250 ЕУР
MODEREN STAN VO BDEBAR MAALO NA ODLICNA LOKACIJA 550 ЕУР
Në fillim