Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPREMEN DELOVEN PROSTOR KAJ GIMNAZ. JOSIP BROZ TIT

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 15 Dhj 11:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Сити Партнер Агенција издава одличен деловен простор кај Гимназијата Јосип Броз Тито.
Располага со корисна површина од 82м2
- 1 спрат
- 3 опремени канцеларии од кои една конференциска
- кујна
- градско парно греење и клима уреди
Цена: 500 evra
078/726-229

City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
EKSTRA STAN POZADI UNIVERZALNA 300 EUR
NOV PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO 200 EUR
KOMPLETNO OPREMEN 4 SOBEN STAN VO STROG CENTAR 350 EUR
PRAZEN STAN VO CENTAR  POZADI UNIVERZALNA 220 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione