Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 23M2 VO CENTAR

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 26 Shk 12:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Се издава деловен простор од 23м2 на приземје во одлична состојба и на екстра локација во строг Центар на Скопје.

Деловниот простор вклучува:
- Влезен предпростор со две влезни врати, од кои едната е ,,Блиндор”.
* Со лед сензор осветлување на движење.

- Светол работен простор (кој може да се прегради на два дела) со:
• под од квалитетни керамички плочки.
• вградена полица.
• повеќе струјни, интернет, ТВ и телефонски приклучоци.
• заштитни надворешни декоративни решетки на прозорите од ковано железо.
• внатрешни дрвени ролетни на прозорите.
• лед осветлување (со многу мала потрошувачка).
* табла со висококвалитетни автоматски осигурачи и простор за потребни додатни потрошувачи.
- Чајна кујна со вградени долни елементи.
- Вц.

Адреса: Бул. Св. Климент Охридски

Цена за издавање (8,69 евра/м2) = 200 Евра месечно
За издавање: деловниот простор може да се користи за разни дејности, поврзани со канцелариско работење.

ШИФРА 1177

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Në fillim