Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 140m2 KAJ KATOLICKA

1 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 04 Shk 16:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
DELOVEN PROSTOR VO AERODROM KAJ TC BISER 57 000 EUR
STAN ZA KANCELARII VO DEBAR MAALO 300 EUR
POVOLNO DUPLEKS OD 107M2 VO NOVO LISICE 71 400 EUR
KOMFOREN DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 57 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Се издава деловен простор во Центар кај Католичка Црква.
Истиот располага со квадратура од 140 м2 на први кат, со пет засебни канцеларии, една конференциска сала, две купатила и две тераси.
Исток - запад ориентација.
Има можност да се приклучи и на градско парно.

Цена: 1.000 еур / месечно
Шифра: ИС 10000

Деловниот простор исто и се продава по цена од 1.100 еур / м2.
KASTEL NEDVIZNOSTI
071276444 075454590
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
DELOVEN PROSTOR OD 60m2 VO STROG CENTAR 300 EUR
BARAKA SO DOGRADBA VO TRNODOL 135 000 EUR
NOV DVOSOBEN STAN VO GJORCE PETROV 1 38 250 EUR
DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO PRAZEN ILI NAMESTEN 250 EUR
Në fillim