Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor od 23m2

7 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Zoki 21 Qer 04:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Se izdava deloven prostor na ul Dane Krapcev 8A1/1 Debar Maalo,so povrsina od 23m2,suteren
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione