Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor vo Centar sproti GTC

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Sonce Nedviznosti 16 Nën 15:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Stan vo Avtokomanda od 52m2 900 ЕУР
Se izdava stan vo Debar Malo novogradba 370 ЕУР
Se izdava stan vo K.Voda 250 ЕУР
Se izdava prekrasen stan na Vodno 400 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Hapësirat
Zyra
Agencija Sone izdava deloven prostor sproti GTC I Triunfalna Kapija.
Postorot e so povrsina od 100m2 na 1 kat so upotrebna dozvola ima tri golemi kancelarii priemen del cajna kujana i 1gostinski toalet i 1golemo kupatilo.
Cenata za izdavanje iznesuva 500e
KON TEL 070/787-127 070/739-868
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava stan vo Centar do gimazija J.B. Tito 250 ЕУР
Stan 81m2 stan Avtokomanda 2 spalni 64 800 ЕУР
Stanovi 50м2-56m2 OHRID novogradba 680 ЕУР
Se izdava prekrasen stan vo Kisela Voda 280 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione