Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor vo Centar

Jepet me qera nga: Sasko 28 Nën 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Се издава деловен простор наменет за канцеларии.
Сутерен
На главна улица.
Leaflet
Në fillim