Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor vo Centar

Jepet me qera nga: Душко 08 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Zyra
Просторот е на 3 нивоа. Има 10 канцеларии од кои 7 помали и 3 поголеми (конференциски). Просторот е опремен со кујна. Има 3 санитарни чвора. Сервер соба. Климатизирана. Сопствено парно.
Душко
070331000
Në fillim