Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

580 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 10 Nën 11:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Се издава деловен простор во строг Центар, со површина од 70 м2, на 4-ти спрат со лифт.
Истиот располага со 3 простории од кои 1 голема и 2 помали, кујна, 2 бањи и тераса.

Цена: 580 еур месечно

Шифра: ИС 10175
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM 69 000 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KAPISTEC 250 EUR
SE IZDAVAAT NOVI STANOVI VO DEBAR MAALO 350 EUR
SE IZDAVA STAN ZA STUDENTI KAJ MLECEN 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione