Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kancelariski prostor vo Centar

0 MKD

Jepet me qera nga: Ljubica Serafimova 21 Gush 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Izdavam prostor kancelariski namesten pozadi Katolicka crkva 140m2,5 prostorii i dve parking mesta sloboden od 1.X.2017
Ljubica Serafimova
070243284
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione